Ga direct naar: Hoofdmenu

Ga direct naar: Submenu

Ga direct naar: Inhoud

Ga direct naar: Zoeken

Ga direct naar: Gerelateerde items

Ga direct naar: Meta navigatie

milieuklachten

Met een milieuklacht over een bedrijf en over vliegtuiglawaai in het Rijnmondgebied kunt u 24 uur per dag bij onze meldkamer terecht.

Meld uw klacht online

Opnieuw klachtengolf over gaslucht

02.12.2009 19:45
Communicatie & meldkamer, telefoon 010 473 33 33 

De meldkamer van de DCMR Milieudienst Rijnmond ontvangt vanaf 18.40 uur tientallen klachten van bewoners uit de Hoekse Waard, Barendrecht en Rotterdam over gaslucht.

21.00 uur
Er komen geen klachten meer binnen. In totaal ontving de meldkamer 115 klachten over de gaslucht. De provincie Brabant, de brandweer en de uitrukdienst van de DCMR zoeken de bron van overlast op het industrieterrein Moerdijk.

Het aantal is rond kwart voor acht opgelopen tot ruim negentig. De bron van overlast wordt gezocht in de richting van Moerdijk. De uitrukdienst van de meldkamer is in de omgeving van het Hollandsch Diep op zoek naar de bron van overlast. Zodra er meer informatie is, wordt deze via de website bekend gemaakt.

 
top van de pagina