Aanhoudende stofoverlast Hoek van Holland
Sinds zondag 28 juni heeft Hoek van Holland aanhoudende stofoverlast. Vandaag (woensdag 1 juli) heeft de DCMR 32 klachten binnengekregen. Er wordt melding gemaakt van zwarte stof maar ook metaalkleurige stofdeeltjes.
Ervaart u ook deze overlast?
Status:Actueel
Aanhoudende stofoverlast Hoek van Holland
Er zijn tot nu toe vandaag (17.00uur) 32 klachten over stofoverlast binnengekomen bij de DCMR. Het onderzoek naar de bron is nog gaande.
Het totaal aantal klachten sinds zondag 28 juni is daarmee gekomen op 205 (zie ook voorgaande berichtgeving voor totalen per dag).
De DCMR doet aanhoudend onderzoek naar de bron van de stofoverlast. Bij twee bedrijven, EMO en EECV, wordt onderzocht of zij de bron zijn. Door de harde wind is het lastig met zekerheid te zeggen of en waar het stof vandaan komt. Momenteel doet de DCMR onderzoek naar de herkomst van de stof maar er is nu nog geen uitsluitsel te geven of en welk bedrijf de overlast veroorzaakt en of deze in overtreding is.
Zodra er meer bekend is volgt er nieuws op de website van de DCMR.
Totalen van meldingen over stofoverlast:
Zondag (28 juni): 68 klachten
Maandag (29 juni): 17 klachten
Dinsdag (30 juni): 88 klachten
Woensdag (1 juli): 14 klachten (tot 13.30 uur).