DCMR Milieudienst RijnmondMenuNaar de tekstMenu sluiten

Wie kan de gemeente benaderen met vragen over bodem?

Gemeente Contactpersoon Telefoonnummer E-mail

Albrandswaard

Thelma Schuring

Sander Vervoort

010 246 8273

010 246 8159

thelma.schuring@dcmr.nl

sander.vervoort@dcmr.nl

Barendrecht

Thelma Schuring

Sander Vervoort

010 246 8273

010 246 8159

thelma.schuring@dcmr.nl

sander.vervoort@dcmr.nl

 Brielle

Mariëlle de Kok

Davy Meijer

010 246 8178

010 246 8267

mariëlle.dekok@dcmr.nl

davy.meijer@dcmr.nl

Capelle aan den IJssel

Davy Meijer

Cees Scheefers

010 246 8267

010 246 8389

davy.meijer@dcmr.nl

cees.scheefers@dcmr.nl

Goeree-Overflakkee

Thelma Schuring

Mariëlle de Kok

010 246 8273

010 246 8178

thelma.schuring@dcmr.nl

marielle.dekok@dcmr.nl

Hellevoetsluis

Thelma Schuring

Davy Meijer

010 246 8273

010 246 8267

thelma.schuring@dcmr.nl

davy.meijer@dcmr.nl

Krimpen aan den IJssel

Davy Meijer

Koos Jager

010 246 8267

010 246 8390

davy.meijer@dcmr.nl

koos.jager@dcmr.nl

 Lansingerland

Davy Meijer

Anne Marie de Visser

010 246 8267

010 246 8114

davy.meijer@dcmr.nl

annemarie.devisser@dcmr.nl

Maassluis

Welmoed Broekema

Thelma Schuring

010 246 8336

010 246 8273

welmoed.broekema@dcmr.nl

thelma.schuring@dcmr.nl

 Nissewaard

Davy Meijer

Welmoed Broekema

010 246 8267

010 246 8336

davy.meijer@dcmr.nl

welmoed.broekema@dcmr.nl

 Ridderkerk

Thelma Schuring

Sander Vervoort

010 246 8273

010 246 8159

thelma.schuring@dcmr.nl

sander.vervoort@dcmr.nl

Rotterdam

Hub Meuffels

Ronald Taams

010 246 8181

010 246 8187

hub.meuffels@dcmr.nl

ronald.taams@dcmr.nl

Schiedam

Hub Meuffels

Ronald Taams

010 246 8181

010 246 8187

hub.meuffels@dcmr.nl

ronald.taams@dcmr.nl

Vlaardingen

Welmoed Broekema

Koos Jager

010 246 8336

010 246 8390

welmoed.broekema@dcmr.nl

koos.jager@dcmr.nl

Westvoorne

Welmoed Broekema

Koos Jager

010 246 8336

010 246 8390

welmoed.broekema@dcmr.nl

koos.jager@dcmr.nl

Opdrachtgevers

*