DCMR Milieudienst RijnmondMenuNaar de tekstMenu sluiten
Milieumelding? Bel 0888 333 555

Wie kan de gemeente of provincie benaderen met vragen over bodem?

Gemeenten en provincie kunnen met vragen over bodem terecht bij hun onderstaande contactpersoon.

 

Gemeente Contactpersoon Telefoonnummer E-mail

Albrandswaard

Koos Jager

010 246 8390

koos.jager@dcmr.nl

Barendrecht

Koos Jager

010 246 8390

koos.jager@dcmr.nl

Brielle

Mariëlle de Kok

010 246 8178

mariëlle.dekok@dcmr.nl

Capelle aan den IJssel

Koos Jager

010 246 8390

koos.jager@dcmr.nl

Goeree-Overflakkee

Sander Vervoort

010 246 8159

sander.vervoort@dcmr.nl

Hellevoetsluis

Sander Vervoort

010 246 8159

sander.vervoort@dcmr.nl

Krimpen aan den IJssel

Davy Meijer

010 246 8267

davy.meijer@dcmr.nl

 Lansingerland

Davy Meijer

010 246 8267

davy.meijer@dcmr.nl

Maassluis

Paul van der Veen

010 246 8392

paul.vanderveen@dcmr.nl

 Nissewaard

Anne Marie de Visser

010 246 8114

annemarie.devisser@dcmr.nl

 Ridderkerk

Koos Jager

010 246 8390

koos.jager@dcmr.nl

Rotterdam

Hub Meuffels

010 246 8181

hub.meuffels@dcmr.nl

Schiedam

Ronald Taams

010 246 8187

ronald.taams@dcmr.nl

Vlaardingen

Hans Wijers

010 246 8369

hans.wijers@dcmr.nl

Westvoorne

Koos Jager

010 246 8390

koos.jager@dcmr.nl

Provincie Zuid-Holland

Thelma Schuring 010 246 8273 thelma.schuring@dcmr.nl
Provincie Zeeland Marcel Koelman 010 246 8556

marcel.koeleman@dcmr.nl